Apie

eduteka.lt – tai skaitmeninė erdvė bibliotekininkams, skirta dalintis sukaupta patirtimi ir informacija apie edukacines veiklas, kvalifikacijos tobulinimą ir kitus aktualius dalykus.

Kviečiame bibliotekininkus jungtis prie virtualaus žinių lobyno eduteka.lt

Virtualus žinių lobynas eduteka.lt kviečia bibliotekininkus jungtis ir dalintis tuo, kas vertinga. Kiekviena biblioteka savo lankytojus džiugina ne vien knygų gausa, bet ir įdomiomis, unikaliomis veiklomis. Skaitytojams bibliotekos siūlo edukacines programas, žaidimus, akiratį praplečiančius testus ir gausybę virtualių užsiėmimų. Deja, savo krašto bibliotekos lankytojai dažnai nežino, kaip pasinaudoti kitų šalies bibliotekų ištekliais ir netenka galimybės išbandyti jų siūlomų veiklų.

eduteka.lt – tai skaitmeninė erdvė, skirta visos šalies viešųjų ir mokyklų bibliotekų darbuotojams, kuri leis vienoje vietoje sukaupti skirtingų bibliotekų turimus išteklius. Čia bibliotekininkai dalinsis informacija apie edukacines veiklas, kūrybines dirbtuves ir virtualius užsiėmimus, kad vieni iš kitų galėtų semtis idėjų ir jas pasiūlyti savo lankytojų ratui. Patys specialistai čia ras informacijos apie kvalifikacijos kėlimo renginius, metodinės ir kitos jų darbą praturtinančios medžiagos.

Kviečiame bibliotekininkus aktyviai jungtis ir dalintis savo sukauptomis žiniomis ir vertinga patirtimi. Kuo daugiau bibliotekų prisijungs, tuo portalo eduteka.lt turinys bus turtingesnis ir naudingesnis visiems.

Kaip dalintis informacija eduteka.lt portale? Pirmiausia Jums reikės užsiregistruoti. Norėdami tai padaryti, kreipkitės į portalo administratorių ir vadovaukitės pateiktais nurodymais, kuriuos atsiųsime el. paštu.

Norėdami užsiregistruoti eduteka.lt, kreipkitės į portalo administratorę Rasą Railaitę