Julia Cameron „Kūrėjo kelias“

Kūrėjo kelias : praktinės kūrybingumo pamokos – Elektroninis vedlys

 

„Kūrėjo kelias“ – pasaulinis bestseleris, įkvėpęs milijonus žmonių įveikti ribojančius įsitikinimus ir kūrybiniam procesui kliudančias baimes. Tai naujas leidimas neįtikėtino populiarumo visame pasaulyje sulaukusios knygos, skirtos tiems, kurie nori atrasti savyje nevaržomą kūrybiškumo šaltinį ir panaudoti kylančias idėjas tiek profesinėje srityje, tiek kasdieniame gyvenime.

Pirmąkart 1992 m. išleista knyga aktuali iki šiol ir vis dar laikoma viena reikšmingiausių visų laikų knygų apie kūrybiškumą. Ši drąsiai provokuojanti ir įkvepianti knyga atskleidžia tai, kas ypač svarbu šių dienų šiuolaikinėje kultūroje.

Knygoje „Kūrėjo kelias“ pateikiamos idėjos ir praktiniai patarimai bus naudingi tiek jau aktyviai kuriantiems žmonėms, dėstytojams, pedagogams ir kūrybinių sričių studentams, menininkams ir tiems, kurie nori vėl atrasti džiaugsmą kurti. Autorė įrodys, kad gebėjimas kurti nėra įgimtas talentas. Kūrybiškumas yra įgūdis, kurį tobulinti padeda kasdienė praktika, nelaukiant mistinės mūzos.

Autorė Julia Cameron kviečia skaitytojus leistis į įspūdingą 12 savaičių kelionę, kurios metu žingsnis po žingsnio atrasite savyje neatsiejamą ryšį tarp įkvėpimo ir kūrybiškumo. Ši unikali programa supažindins jus su dviem reikšmingomis praktikomis kūrybiškumui susigrąžinti – Ryto puslapiais ir Pasimatymu su kūrėju. Be to, pateiks šimtus ypač veiksmingų pratimų ir užsiėmimų idėjų.

Kiekvieną rytą bent trys puslapiai ranka rašyto teksto. Atrodo daug? Anaiptol – išbandykite ir įsitikinkite patys! Kasdienė Ryto puslapių praktika įrodys, kad kūryba gali būti nesudėtinga ir labai maloni savirealizacija. O Pasimatymo su kūrėju praktika paskatins atrasti laiko sau, ištrūkti iš rutinos ir naujai pažvelgti į supantį pasaulį tam, kad nepristigtumėte idėjų.

Jeigu ir jums yra kilę dvejonių, jog esate nepakankamai talentingas, jeigu jums pažįstama tuščio popieriaus lapo baimė, jeigu jaučiate, kad jūsų kūrybiškumą riboja pavydas, kaltė ar vidiniai kompleksai, nieko nelaukdami imkite šią knygą į rankas. „Kūrėjo kelias“ padės susigrąžinti pasitikėjimą savimi, produktyviai kurti ir pajausti patiems, jog kūrybinis procesas gali būti džiaugsminga kasdienio gyvenimo dalis.

Nuo dainininkės Alicios Keys iki garsiojo bestselerio „Valgyk. Melskis. Mylėk“ autorės Elizabeth Gilbert – knyga „Kūrėjo kelias“ jau padėjo tūkstančiams žmonių visame pasaulyje atrasti savyje kūrėją. Tad visai nesvarbu, ar jūs dirbate kūrybinį darbą, ar paskutinį kartą leidote savo kūrybiškumui pasireikšti tik mokyklos suole – ši knyga suteiks drąsos ir pateiks praktinių patarimų, kaip įveikti kūrybinius blokus, naujai atrasti malonumą kurti ir leisti kūrybai įgyvendinti jūsų svajones!

„Tai įspūdinga… Man labai patiko… Per pastarąjį dešimtmetį aš jau tris kartus pasiryžau laikytis „Kūrėjo kelio“ programos, ir kiekvienąkart atradau vis kažką naujo, svarbaus ir stebinančio apie save ir savo kūrybą. Be knygos „Kūrėjo kelias“ nebūtų ir „Valgyk. Melskis. Mylėk“.

Pasaulinio bestselerio „Valgyk. Melskis. Mylėk“ autorė Elizabeth Gilbert

Julia Cameron aktyviai kuria jau daugiau nei 30 metų, yra virš 40 grožinės ir negrožinės literatūros knygų autorė, jos knygos yra išverstos į 35 kalbas ir parduotos per 4 milijonus egzempliorių tiražu. Be knygų rašymo ji kuria dainų tekstus, pjeses ir poeziją, yra pelniusi daugybę apdovanojimų už kūrybą teatro, kino filmų ir televizijos srityse. Įdomu, kad knygos „Kūrėjo kelias“ rankraštis (pirminis pavadinimas buvo „Išgydyti vidinį kūrėją“) leidėjo buvo atmestas ir išleistas savomis lėšomis. Ir tik tada, kai knyga sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo, knygą sutiko išleisti Jeremy Tarcher (dabar The Penguin grupės leidykla).

Apie knygą

Parašykite komentarą